آماده سازی سفارشات پس از واریز هزینه توسط خریدار، بین 1 تا 2 روز کاری زمان بر خواهد بود. به عنوان مثال اگر مشتری روز یکشنبه خرید خود را نهایی سازی نماید سفارش روز سه شنبه یا چهارشنبه ارسال خواهد شد.

سفارشات تهران از طریق پیک ارسال خواهد شد و قبل از ارسال هماهنگی لازم با خریدار انجام خواهد گرفت. هزینه ارسال با پیک در هزینه نهایی سفارش منظور خواهد شد.

سفارشات شهرستان ها از طریق تیپاکس ارسال می شود که بسته ارسالی معمولا یک تا دو روز بعد به دست خریدار خواهد رسید. هزینه ارسال به عهده خریدار خواهد بود و هنگام دریافت بسته باید به متصدی ارسال پرداخت گردد. مشخصات رهگیری بسته از طریق شرکت حامل به شماره تماس خریدار پیامک می شود.به روز رسانی ...
  • سبد خرید شما خالی است.

مدت زمان آماده سازی سفارشات

پس از ثبت و پرداخت هزینه، سفارش خریداران گرامی وارد پروسه در حال انجام و آماده سازی خواهد شد که زمان آن 2 روز کاری خواهد بود.


نحوه ارسال سفارش در تهران

سفارشات همشهریان تهرانی، توسط پیک ارسال خواهد شد و هزینه پیک به مبلغ نهایی سفارش افزوده می شود. قبل از ارسال سفارش از طریق پیامک، هماهنگی لازم با گیرنده صورت خواهد گرفت.


نحوه ارسال سفارش شهرستان ها

سفارشات هموطنان شهرستانی توسط سرویس تیپاکس ارسال خواهد شد. به نسبت فاصله شهر مقصد با شهر تهران معمولا ۲۴ تا ۴۸ ساعت بعد از ارسال، سفارش به دست خریدار خواهد رسید. هزینه سرویس تیپاکس به عهده خریدار می باشد و در زمان تحویل بسته به گیرنده (خریدار) باید پرداخت شود.