فروشگاه طرح زیبا در سال 92 کار خود را در زمینه عرضه و فروش اینترنتی تابلوهای دیواری و دکوراتیو آغاز کرد. در ابتدا با 100 نمونه مدل و طرح، کار خود را شروع کردیم و با استقبالی که از خریداران دیدیم بصورت روزشمار بر تعداد و تنوع طرح تابلوها افزودیم تا بیشتر بتوانیم پاسخگوی خواسته های هموطنان خوش سلیقه و البته مشکل پسند خود باشیم.

در طول مدتی که از عمر طرح زیبا سپری شد تجربیات زیادی کسب کردیم و درس گرفتیم که چطور می توانیم بهتر و بیشتر در خدمت خریداران اینترنتی تابلوهای دیواری و تزئینی باشیم. فهمیدیم که نقاط قوت کارمان کجاست و نقاط ضعف را چطور باید برطرف کرد. در حال حاضر می توانیم به ضرس قاطع کنیم که جزء قدیمی ترین فروشگاه های اینترنتی هستیم که در زمینه ارائه تابلوهای دکوراتیو در اینترنت فعال هستیم. این مو سپیدی را به فال نیک میگیریم چون این سال های سپری شده سبب ساز پیشرفت و ترقی ما شد.

حالا به جایی رسیدیم که تنوع مدل تابلوهای طرح زیبا از 1200 مدل گذشته است و در آینده ای نزدیک وارد باشگاه 1500 تایی ها می شویم. رضایت خاطر 95 درصدی مشتریان، بهترین دلیلی است که ما را راغب میکند تا سفری را که آغاز کرده ایم را با سرعت و دقت بیشتری ادامه دهیم.

در طراحی فروشگاه اینترنتی طرح زیبا تمام سعی خود را کرده ایم تا در حد ممکن برای ثبت سفارش، کمترین تایم زمانی صرف شود و بازدیدکنندگان سایت با هر نوع دستگاه دیجیتالی اهم از موبایل یا تبلت و لپ تاپ برای مشاهده تابلوها و گشت و گذار در سایت و انتخاب محصولات دچار مشکل نشوند.

در تولید تابلو عکس، دو عنصر کلی و اساسی وجود دارد که اگر به درستی در کنار هم قرار بگیرند سبب ساز تولد یک تابلو مدرن و دکوراتیو ایده آل خواهند شد. جنس بدنه تابلو اولین قسمتی است که باید از استحکام خوب و البته وزن کم برخوردار باشد. ما برای تابلوهای تولیدی خود، فوم برد را بعنوان متریال تابلوها انتخاب کردیم که نسبت به ام دی اف وزن بسیار کمتری دارد و بالطبع نصب و جابجایی آن نیز ساده تر خواهد بود.

عنصر دومی که در تولید تابلوهای دیواری دارای اهمیت بالایی است سیستم چاپ عکس تابلوها و کیفیت عکس های آرشیوی است. در این بخش می توانیم بگوییم در میان انبوهی از فروشگاه های اینترنتی عرضه تابلو، جزء معدود فروشگاه هایی هستیم که از سیستم چاپ به سبک لابراتوار استفاده می کنیم چون در این روش رنگها و طرحها بسیار طبیعی تر و زنده تر به نمایش در می آیند. هزینه بالای چاپ عکس با این روش، بزرگترین و تنها عیب این سیستم پرینت است که مدیریت فروشگاه این نقیصه را به دیده منت به جان خریده است.

از اینکه وقت شریف خود را صرف مطالعه این بخش از فروشگاه کردید سپاسگزاریم. شما چه مشتری محصولات ما باشید و چه نباشید حضورتان در این فروشگاه آنلاین، باعث افتخار و خرسندی ماست.

موفق، موید و پیروز باشید

 

 

Updating…
  • سبد خرید شما خالی است.