به فروشگاه تابلو عکس طرح زیبا خوش آمدید.

پاسخ به سئوالات متداول

سعی کرده ایم تا سئوالاتی که در صول این سالها به شکل متداول از ما شده است را در این بخش پاسخ بدهیم. پیشنهاد میکنیم شما کاربران گرامی نیز این بخش را مطالعه بفرمایید تا شاید پاسخ سئوالات خود را در اینجا بیابید.

آیا تابلوهای شما قابل شستشو هستند ؟ خیر. تابلوهای دیواری ما به هیچ عنوان قابل شستشو نیستند. بعد از چاپ توسط دستگاه، سطح عکس ها با لایه ژلاتینی مخصوصی پوشش داده می شود که تاثیر به سزایی در عمر بیشتر تابلو عکس دارد. همیشه به مشتریان خود توصیه کرده ایم که برای پاک کردن عکس ها یک دستمال خشک و لطیف کفایت می کند تا تابلوهای خود را مثل روز اول تحویل بگیرید.

چرا شما عکس تابلوهای تولیدی خود را لمینت نمی کنید ؟ سیستم روکش نایلونی یا همان لمینت برای تابلو عکس هایی مورد استفاده قرار می گیرد که چاپ جوهری برای آنها استفاده شده است و به مرور زمان دچار رنگ پریدگی می شوند. تابلو عکس های لابراتواری نیازی به لمینت ندارند و از طرفی لمینت، تصویر تابلو را از حالت طبیعی خارج می کند و تابلو یا خیلی مات دیده می شود یا خیلی براق. ورآمدگی لمینت پس از گذشت زمان هم مشکل دیگری است که دردسر ساز می شود.

آیا امکان مشاهده تابلوها به شکل لیست تک صفحه وجود دارد ؟ بله. از طریق لینک های زیر می توانید تابلوهای هر شاخه را به شکل لیست تک صفحه مشاهده نمایید. این روش برای صرفه جویی در زمان و انتخاب راحت تر تابلوها گزینه مناسبی است.

لیست تابلو فانتزی | لیست تابلو اتاق کودک | لیست تابلو منظره | لیست تابلو هنری | لیست تابلو جهان نما | لیست تابلو حیات وحش | لیست تابلو عاشقانه

در زمینه انتخاب ابعاد یا طرح تابلوها میتوانم از شما مشاوره بگیرم ؟ خیر متاسفانه. صادقانه بگوییم که در انتخاب محصولات تزیینی مثل تابلو دیواری، فقط و فقط سلیقه و دیدگاه شما است که نقش اصلی را بازی می کند. ما به هیچ عنوان حق دخالت و ارائه نظر در مورد سفارش شما نخواهیم داشت.

آیا ابعاد بزرگتر از ۱۰۰*۷۰ ، ۷۰*۷۰ و ۱۰۰*۵۰ سانیتمتر موجود دارید ؟ خیر متاسفانه. این ابعاد بزرگترین سایز تابلوهایی هستند که توسط فروشگاه ما قابل ارائه هستند.

آیا خارج از ابعادی که در فروشگاه موجود است می توانم تابلو سفارش بدهم. مثلا ۴۰*۵۰ ؟ معمولا برای ارائه تابلو با ابعاد خاص، مشکلی وجود ندارد. ولی قبل از ثبت سفارش حتما از بخش ” تماس با ما ” فروشگاه مشاوره بگیرید تا راهنمایی و هماهنگی لازم به شما ارائه شود.

در فروشگاه طرح زیبا، تابلوهای چند تکه دارید ؟ خیر شوربختانه. در حال حاضر فروشگاه ما فقط در زمینه ارائه تابلوهای دکوراتیو یک تکه فعالیت می کند و تابلو چند تکه موجود نداریم.

آیا امکان خرید حضوری وجود دارد ؟ خیر متاسفانه. باید توجه داشته باشید که فروشگاه ما محصولات را بر اساس سفارش گیری از مشتریان تهیه و آماده سازی می کند. عملا ما تابلو عکس آماده ای نداریم که خریدار به صورت حضوری آن را خریداری نماید و پس از ثبت سفارش توسط مشتری است که آماده سازی محصول کلید می خورد.

سئوالات و نظرات خود را چگونه می توانم با شما در میان بگذارم ؟ در بخش تماس با ما آماده پاسخگویی به شما خواهیم بود. کافیست تا در کادر مربوطه پیام خود را ارسال نمایید و با کمی تاخیر پاسخ خود را در همین برگه دریافت کنید.

آیا امکان ارسال فایل از جانب مشتری برای چاپ و تبدیل به تابلو وجود دارد ؟ با عرض پوزش، ارائه این سرویس برای ما مقدور نیست.

آیا پس از ثبت سفارش امکان لغو یا اعمال تغییر در آن وجود دارد ؟ خیر متاسفانه. به همین علت از شما خریداران محترم خواهشمندیم قبل از ثبت و پرداخت هزینه سفارش، دقت لازم را داشته باشید تا زمینه ساز شرمندگی ما نشود.

شهر تهران

آیا قبل از ارسال سفارش درشهر تهران با خریدار هماهنگی انجام می گیرد ؟ بله. قبل از ارسال سفارش، ساعت و زمان تحویل بسته از طریق پیامک با خریدار هماهنگ خواهد شد تا در محل حضور داشته باشد.

آیا امکان پرداخت هزینه سفارش در هنگام تحویل وجود دارد ؟ خیر متاسفانه. این سرویس توسط فروشگاه ما ارائه نمی گردد.

آیا امکان تعیین ساعتی خاص برای تحویل سفارشات تهران توسط پیک وجود دارد ؟ سفارشات شهر تهران معمولا در ساعات اداری توزیع می شود. ولی در موارد خاص همشهریان تهرانی می توانند در بخش توضیحات سفارش خود، زمان حدودی مورد نظر خود را قید نمایند. در صورت امکان، در زمان مورد نظر سفارش به خریدار تحویل داده خواهد شد.

 

شهرستان ها

آیا قبل از ارسال سفارش در شهرستان ها با خریدار هماهنگی انجام می گیرد ؟ پاسخ به این سئوال از دایره اختیارات ما خارج است. لطفا با دفتر تیپاکس شهر خود تماس بگیرید.

آیا امکان تعیین ساعتی خاص برای تحویل سفارشات شهرستانها وجود دارد ؟ در مورد سفارشات ارسالی به شهرستان ها، هموطنان گرامی باید با دفتر تیپاکس شهر خود تماس گرفته و هماهنگ نمایند. ولی با آشنایی نسبی که ما با سیستم تیپاکس داریم احتمال امکان تعیین زمان خاص، بسیار کم است.

منظور از کلمه پس کرایه که در روش حمل و نقل قید می شود چیست ؟ پس کرایه یعنی، هزینه ارسال سفارش در مقصد از خریدار دریافت و بسته تحویل داده خواهد شد. این روش فقط برای سفارشات شهرستان ها ارائه می شود.

هزینه ارسال پس کرایه با تیپاکس به چه میزان است ؟ مبلغ متداول به نسبت فاصله تهران تا شهرمقصد و وزن بسته، بین ۲۰ تا ۳۰ هزار تومان خواهد بود. پس از ارسال بسته پیامکی را به خریدار ارسال خواهیم کرد که در آن هزینه ارسال بسته و کد رهگیری قید شده است.

نمایش بیشتر ...

Updating…
  • سبد خرید شما خالی است.