تعهدات قانوني - طرح زیبا

  تعهدات قانونی

در دنیای تجارت و داد و ستد قوانین و ظوابطی وجود دارند که حدود اختیار و مسئولیت طرفین را مشخص و واضح میدارد. دنیای تجارت الکترونیک نیز از این قوانین و قواعد مستثنی نیست. بر همین اساس تعهدات قانونی فروشگاه طرح زیبا و خریدار را نسبت به هم در زیر تشریح نموده ایم.

هدف از تعیین و تبیین این تعهدات ایجاد ترس و واهمه از خرید آنلاین نیست بلکه مقصود، القای حس اطمینان از خرید در فروشگاهی است که مسئولان و دست اندرکاران آن خود را به تمامی قوانین و ظوابط پایبند و مسئول می دانند.

 

تعهدات فروشگاه طرح زیبا نسبت به خریدار :

 • فروشگاه موظف است تا در حد توان از اطلاعات شخصی و خصوصی که کاربر جهت خرید در سایت ثبت می نماید محافظت نموده و این اطلاعات را محرمانه تلقی نماید و در اختیار شخص حقیقی و حقوقی قرار ندهد مگر با ارائه مجوز و ادله رسمی و قضایی.
 • فروشگاه موظف است تا اطلاعات و مشخصات دقیق هر محصول را از طریق سایت چه به صورت مکاتبه ای و چه بصورت تشریحی در صفحه توضیحات محصول در اختیار خریدار قرار دهد.
 • فروشگاه موظف است تا کالایی کامل و بی نقص را طبق آنچه مشتری سفارش داده است را تحویل او دهد.
 • فروشگاه موظف است در صورت معیوب بودن کالا و یا مغایرت کالای ارسالی با کالای مندرج در سفارش، پس از مرجوع نمودن محصول مورد نظر توسط مشتری ، سریعا نسبت به ارسال محصول جایگزین اقدام نماید. هزینه ارسال رفت و برگشت در این روال به عهده فروشگاه خواهد بود.
 • فروشگاه موظف است تا پس از دریافت سفارش اقدام به آماده سازی سفارش خریدار نماید و در موعد مشخص سفارش را با بسته بندی مناسب و مطمئن برای خریدار ارسال نماید.
 • فروشگاه موظف به تایید سفارشات مشتریان می باشد و اگر در موارد خاص مجبور به لغو سفارش مشتری باشد در صورت دریافت مبلغ سفارش باید در کمترین زمان ممکن مبلغ مورد نظر را به خریدار عودت دهد.
 • فروشگاه موظف است پس از ارسال مرسوله، اطلاعات دقیق زمان ارسال و در صورت ساپورت سیستم کد رهگیری توسط شرکت پستی مربوطه کد رهگیری را در جهت پیگیری های لازم در اختیار خریدار قرار دهد.

 

 

فروشگاه طرح زیبا در موارد زیر هیچ گونه مسئولیت و تعهدی ندارد :

 • تاخیر در ارسال و یا صدمات ناشی از بی احتیاطی شرکت های پستی هیچ ارتباطی به فروشگاه طرح زیبا ندارد.
 • فروشگاه مسئول نصب و راه اندازی محصولات ارائه شده نیست ولی مسئولان فروشگاه وظیفه خود میدانند تا حد توان راهنمایی های لازم را چه از طریق سایت و چه بصورت کتبی در اختیار خریداران قرار دهند.
 • صدمات ناشی از نصب و استفاده غیر اصولی از محصولات هیچ ارتباطی به فروشگاه نخواهد داشت.
 • پس از ارسال سفارش و تایید خریدار امکان لغو و حذف سفارش از جانب مشتری وجود نخواهد داشت و فروشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال عودت مبلغ پرداختی نخواهد داشت.        

 

 

تعهدات خریدار :

 • خریدار موظف است تا اطلاعات دقیق و صحیح را در اختیار فروشگاه قرار دهد تا هماهنگی لازم با او صورت پذیرد و بسته ارسالی را بدون مشکل و تاخیر تحویل بگیرد. 
 • خریدار موظف است تمامی توضیحات مندرج در صفحه محصول و قوانین فروشگاه را مشاهده و آنالیز نماید و سپس اقدام به سفارش نماید.
 • خریدار موظف است هنگام دریافت کالا از مامور پستی مربوطه کاملاً آن را بررسی نماید و در صورت مشاهده آثار شکستگی و آسیب دیدگی از قبول آن خودداری نماید.
 • خریدار موظف است در صورت تاخیر در ارسال سفارش از طریق بخش پشتیبانی سفارش خود را پیگیری نماید و از ثبت سفارش مجدد خودداری نماید.
 • شرایط و قوانین مندرج ممکن است در گذر زمان دچار تغییر شود خریدار موظف است همواره هنگام سفارش اقدام به مشاهده و مطالعه صفحه فوق نماید.

 

امیدواریم با ارائه خدماتی طبق خواسته های شما رضایت خاطر شما خریداران گرامی را فراهم بیاوریم.web log free

خرید تابلو مدرن، خرید اینترنتی تابلو چوبی، خرید اینترنتی تابلو دیواری فانتزی، خرید اینترنتی تابلوهای چند تکه، خرید تابلو مدرن، خرید اینترنتی تابلو دیواری مدرن، خرید تابلو تزیینی دیواری، فروش تابلو دیواری جدید، خرید تابلوهای فانتزی مدرن، فروش تابلو عکس دیواری مدرن، فروش تابلو تخته شاسی، تزیین دیوارهای خانه با تابلو تخته شاسی، تابلو مدرن چند تکه، تابلو پازلی چند تکه، تابلوهای سه تکه فانتزی

تابلوهای دیواری مدرن یکی از جدیدترین تزیینات داخلی منزل به شمار می روند که به دلیل قیمت مناسب و تاثیرگذاری زیادی که دارند پرطرفدار هستند. فروشگاه آنلاین طرح زیبا تولید کننده و فروشنده تابلو مدرن دیواری با مدلهای متنوع و جدید فانتزی است که به صورت اینترنتی به فعالیت می پردازد. اگر برای تزیین دیوارهای خانه خود به دنبال تزیینات زیبا و شیک هستید می توانید از بین مدل تابلوهای چند تکه و پازلی فانتزی یا ساده و یک تکه طرح زیبا یک مدل را انتخاب و خریداری کنید. تابلو دیواری شیک و مدرن می تواند دکوراسیون منزل شما را زیباتر و جذاب تر جلوه دهد چون این تابلوهای دیواری مدرن ، فضا خانه را با طراوت تر جلوه می دهند.

تابلو دکوراتیو، خرید تابلو مدرن، طرح جدید تابلو دیواری فانتزی، مدل تزیین دیوار با تابلو چند تکه پازلی، تابلو دکوری تزیینی، طرح جدید تابلوهای دیواری مدرن

برای خرید تابلو دیواری مدرن با مدلهای یک تکه و چند تکه می توانید به فروشگاه اینترنتی طرح زیبا بیایید و تابلو تزیینی و فانتزی خود را سفارش دهید و در زمان کمی درب منزل خود تحویل بگیرید.
خرید آنلاین و فروش اینترنتی تابلو دیواری چند تکه و پازلی دیواری در فروشگاه طرح زیبا